Zoeken

Wereldoriëntatie vanaf de kleuterklas

Blink Wereld voor groep 1 en 2

Wil jouw school vanaf de onderbouw starten met wereldoriëntatie? Dat kan! Kleuters zijn van nature nieuwsgierige onderzoekers en stellen honderden vragen per dag. Met de lesmethode Blink Wereld haak je daarom aan bij de intrinsieke nieuwsgierigheid en leergierigheid van kleuters in groep 1 en 2.

Blink Wereld is een thematische lesmethode wereldoriëntatie voor groep 1 t/m 8 in het basisonderwijs. Vanuit hun eigen nieuwsgierigheid leren kleuters in groep 1 en 2 over aardrijkskunde, geschiedenis, natuur en techniek en burgerschap. Zo bereid je jouw leerlingen op een speelse manier voor op het vak wereldoriëntatie in de bovenbouw.

Ervaringen met het thema 'Onze buurt'

“Wat een leuk thema! De kinderen hebben samen een prachtig plein ontworpen. Eerst dingen bedenken, samen een plattegrond maken en toen afstrepen wat gemaakt was. Het was een groot succes.”

Ellen, leerkracht groep 1 en 2, Dalton IKC De Overlaat

Blink Wereld gratis uitproberen?

Burgerschap kleuters

Benieuwd hoe je aan wereldoriëntatie voor kleuters én burgerschap werkt met de thematische lesmethode Blink Wereld?

Maak nu vrijblijvend kennis met Blink Wereld, voor groep 1 t/m 8 in het basisonderwijs.

Met een proeflicentie krijg je drie maanden lang gratis toegang tot het online lesmateriaal en kun je een thema uitproberen in de klas.

Ontdek de kracht van beter leren.