Contact

We helpen je graag verder!

Onze collega’s van Onderwijssupport zijn op werkdagen van 9.00 – 17.00 bereikbaar voor alle praktische vragen over Blink Nederlands via 073-85 000 22.
Liever mailen? Vul het contactformulier onderaan deze pagina in of mail naar onderwijssupport@blink.nl. We beantwoorden je mail zo snel mogelijk.

Doorpraten over de inhoud? Neem contact op met onze experts

Heb je een inhoudelijke vraag over Blink Nederlands? Wil je graag een presentatie inplannen? Of wil je persoonlijk meegenomen worden door de eerste module? Ons team van experts helpt je graag verder:

Bert de Vos (bert.de.vos@blink.nl) Bibi Droog (bibi.droog@blink.nl)
Jeroen van Montfort (jeroen.van.montfort@blink.nl) Joanne van der Boom (joanne.van.der.boom@blink.nl)
Marieken Pronk (marieken.pronk@blink.nl)
Contact – Netwerk Onderwijsadviseurs

 

Neem contact met ons op!

Heb je een vraag over Blink Nederlands? Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Ik wil graag:*

We verwerken je gegevens zoals beschreven in onze Privacyverklaring.

Ontdek de wereld.