Samenwerking Blink x Humanasium
Bouwstenen Geschiedenis
Blink werkt samen met de Stichting Humanasium voor de methode Blink Geschiedenis (voorheen Saga). Blink kiest hiervoor omdat ze het project tot volledige wasdom wil laten komen en samenwerking met een stichting zonder winstoogmerk daarvoor meer kansen biedt. Het huidige lesmateriaal en de lesomgeving is daarom met ingang van 1 augustus 2024 bij Humanasium ondergebracht onder de naam Bouwstenen Geschiedenis.
Bouwstenen Geschiedenis
Ga naar de websiteWat betekent dit voor de gebruikers?
- Blink blijft de bestaande processen rond verkoop en licentiemanagement verzorgen.
- Blink Onderwijssupport blijft je ondersteunen voor technische vragen over de lesomgeving, licenties en bestellingen.
- Je kunt het lesmateriaal blijven gebruiken in dezelfde lesomgeving.
- Je kunt Bouwstenen Geschiedenis bij je schoolboekenleverancier blijven bestellen. Je kunt ook rechtstreeks bij Humanasium bestellen.
Update voor schooljaar 25-26
- Het digitale lesmateriaal en de Leerwerkboeken van LJ1 gt en LJ1 en 2 havo/vwo zijn uitgebreid herzien op basis van feedback van gebruikers.
- Er is een nieuwe variant voor vwo+ beschikbaar.
- Het ontwikkelteam werkt aan nieuwe bouwstenen voor LJ3. Er kunnen 2 nieuwe bouwstenen, waaronder De Tweede Wereleoorlog gecocreeerd worden.